• Zasobink CWU 200 litrów do pomp ciepła węzownica 1.9 mkw

Stalowy zbiornik 200 litrów stojący przeznaczony do produkcji i magazynowania ciepłej wody użytkowej

Pojemność 200 L
Przeznaczenie CWU
4299.00
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 259
Kurier DHL paleta 259
Dostępność Duża dostępność
Waga 100 kg

Zamówienie telefoniczne: 607701864

Zostaw telefon

ZASOBNIK 200 LITRÓW CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ Z BARDZO DUŻĄ WĘŻOWNICĄ DO POMP CIEPŁA

BOT 200 to stalowy zbiornik stojący przeznaczony do produkcji i magazynowania ciepłej wody użytkowej, z ochroną powierzchni wewnętrznej emalią . Wbudowany bardzo długi spiralny wymiennik powierzchniowy powoduje że BOT 200 jest idealnym zastosowniem do pomp ciepla.

 

Zbiornik ciepłej wody przeznaczony do systemów ogrzewania/chłodzenia z pompą ciepła. Zbiornik przeznaczony do produkcji i magazynowania ciepłej wody użytkowej (CWU) z ochroną powierzchni wewnętrznej emalią tytanową, z 1-rurowym spiralnym wymiennikiem ciepła o bardzo dużej powierzchni wymiany ciepła wbudowanym w korpus zbiornika. pojemności 200 litrów, izolacją twarda PU 50 mm, z zewnętrzną osłoną PCV i do pracy w układzie sieciowym o maksymalnym ciśnieniu 10 bar.

Dzięki spiralnemu wymiennikowi ciepła o zwiększonej powierzchni wymiany ciepła i wydajności zapewnia szybkie grzanie nawet przy podłączeniu do źródeł ciepła o niskiej temperaturze wody zasilającej .

Zasobnik pośredni CWU BOT 200 wyposażony jest w przyłącze cyrkulacyjne i duży otwór rewizyjny, a także przyłącze 6/4" na otworze wyczystkowym do zamontowania grałki elektrycznej.

image