• Zasobink CWU 300 litrów do pomp ciepła węzownica 3.1 mkw

Stalowy zbiornik 300 litrów stojący przeznaczony do produkcji i magazynowania ciepłej wody użytkowej

Pojemność 300 L
Przeznaczenie CWU
Brak towaru
5399.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 259
Kurier DHL paleta 259
Dostępność Oczekiwanie na dostawę
Waga 100 kg
Zostaw telefon

ZASOBNIK 300 LITRÓW CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ Z BARDZO DUŻĄ WĘŻOWNICĄ DO POMP CIEPŁA

BOT 300 to stalowy zbiornik stojący przeznaczony do produkcji i magazynowania ciepłej wody użytkowej, z ochroną powierzchni wewnętrznej emalią . Wbudowany bardzo długi spiralny wymiennik powierzchniowy powoduje że BOT 200 jest idealnym zastosowniem do pomp ciepla.

 

zbiornik ciepłej wody przeznaczony do systemów ogrzewania/chłodzenia z pompą ciepła. Zbiornik przeznaczony do produkcji i magazynowania ciepłej wody użytkowej (CWU) z ochroną powierzchni wewnętrznej emalią tytanową, z 1-rurowym spiralnym wymiennikiem ciepła o bardzo dużej powierzchni wymiany ciepła wbudowanym w korpus zbiornika. pojemności 300 litrów, izolacją twarda PU 50 mm, z zewnętrzną osłoną PCV i do pracy w układzie sieciowym o maksymalnym ciśnieniu 10 bar.

Dzięki spiralnemu wymiennikowi ciepła o zwiększonej powierzchni wymiany ciepła i wydajności zapewnia szybkie grzanie nawet przy podłączeniu do źródeł ciepła o niskiej temperaturze wody zasilającej .

Zasobnik pośredni CWU BOT 300 wyposażony jest w przyłącze cyrkulacyjne i duży otwór rewizyjny, a także przyłącze 6/4" na otworze wyczystkowym do zamontowania grałki elektrycznej.